Instagramda Yüksek Takipçi Yüksek Prestij

YÜKSEK YADA AZ TAKİPÇİ İŞİME YARAR MI?

Yüksek takipçi tabikide işinize yarayacaktır, ancak maaliyetleri yüksektir. Genellikle kullanıcılarımız beğeni paketleri alarak daha kalıcı bir hizmet istiyorlar, takipçi hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler yüksek maaliyetli paketlerimizi tercih ediyorlar.

Yüksek takipçi adetiniz işinize çok fazla yarayacaktır, hesaplarınızın ziyaretçi sayısı takipçi ile aynı oranda olabiliyor genellikle. Daha büyük sayfalardan reklam için teklif alabilir bu durumdan akıllıca davranarak para bile kazanabilirsiniz.

TAKİPÇİ ALARAK PARA KAZANMAK

Takipçi almak sadece hava atmak için değil, bir de para kazanmak içindir. Nasıl para kazanacağım diyorsanız, pazarlama stratejinizi ortaya koymanız gerekmekte. Pazarlama olmadan ne yazık ki hiç bir yerde para kazanamıyorsunuz, işin gerçeği ticaretten çok daha fazla kazanabilmektir.

Genellikle aktif bir sayfanız var gibi gözükürse büyük yerlerden reklam alabiliyorsunuz, ya da instagramınız içerisinde satış yaparak daha fazla gelir elde etmeye yönelik çalışmalar yapabiliyorsunuz.

Bir diğer para kazanma yöntemi ise kısaltılmış link paylaşarak olmaktadır, örneğin siteniz üzerinde bir blog yazısı paylaştınız ve bundan reklamlarla birlikte para kazanmak istiyorsunuz, sitenize yönlendirirken kısaltma linkleri paylaşarak hem linkten hemde reklamlardan para kazanabilirsiniz. Bunlarda ekstra avantaja girmekte.